Результати діяльності автотранспортного відділу.

   Комунальне підприємство «Зміїв-сервіс» маючи на балансі спеціалізовану техніку та керуючись законодавством України, а саме Законом України «Про відходи», Законом України «Про житлово-комунальні послуги», Правилами надання послуг з вивезення побутових відходів, виконує роботу з вивезення побутових відходів на території міста Змієва та на території сільських і селищних рад Бірки, Зідьки, Чемужівка, Борова, Лиман, Таранівка, Нижній Бішкінь, Задінецьке, Геніївка, Соколове, Пролетарське, Гайдари, Омельченки, Тимченки. 
   Надання даної послуги охоплює всі населені пункти Зміївського району, крім села Пасіки Великогомільшанської сільської ради на чолі голови Усіченко Андрія Володимировича. 

   Вивіз сміття проводиться за двома графіками вивезення побутових відходів, які затвердженні рішеннями відповідних сільських рад, а саме: 
   За літнім графіком:
• понеділок – Зміїв, Бірки, Зідьки, Чемужівка.Задінецьке, Тимченки, Борова;
• вівторок – Зміїв, Лиман, Таранівка, Нижній Бішкінь, Геніївка;
• середа – Зміїв, Соколове, Пролетарське, Гайдари, Омельченки, Зідьки;
• четвер – Зміїв, Борова;
• п’ятниця – Зміїв, Бірки, Зідьки, Чемужівка, Задінецьке, Лиман;
• субота – Зміїв, Геніївка;
• неділя – Зміїв.
  За зимовим графіком
• понеділок – Зміїв, Бірки, Чемужівка, Борова;
• вівторок – Зміїв, Лиман, Таранівка, Нижній Бішкінь, Задінецьке, Геніївка;
• середа – Зміїв, Соколове, Пролетарське, Гайдари, Омельченки;
• четвер – Зміїв, Тиммченки;
• п’ятниця – Зміїв, Бірки, Зідьки, Чемужівка, Задінецьке, Лиман, Зміїв;
• субота – Зміїв, Геніївка;
• неділя – Зміїв.
   Щоп’ятниці та щосуботи здійснюється вуличний підбір сміття на території міста Змієва у населення, де немає можливості встановлення контейнерів для збору сміття, за такими маршрутами:
• п’ятниця – вул. Чемужівська, вул. Замостянська, вул. Лугова, пер. Луговий, вул. Дорожня, вул. Озерна, вул. Левківська, вул. Фрунзе, вул. Тітова, вул. Гомонівська, вул. Осіння, вул. Пересічна, вул. Бірчанська, вул. Шевченко, вул. Калініна, вул. Садова, пер. Садовий;
• субота – вул. Мжанська, вул. Зміївська, вул. Конституції, вул. Ватутіна, вул. Папаніна, пер. Папаніна, вул. Трудова, пер. Трудовий, вул. Байдукова, вул. Зелена, вул. Роскова, пер. Росковий, вул. Українська, вул. Таранівська, пер. Лісний, вул. Жовтнева, вул. Тиха, вул. Носика, вул. Нова, пер. Новий.

   На замовлення фізичних або юридичних осіб підприємством надається послуга з вивезення великогабаритних відходів, оплата за дану послугу здійснюється відповідно до тарифу затвердженого рішенням ХХVІІ сесії VІІ скликання Зміївської районної ради Харківської області від 13.04.2017р. № 94 «Про встановлення тарифів на послуги з вивезення твердих, рідких та великогабаритних відходів для КП «Зміїв-сервіс» Зміївської районної ради Харківської області» та розраховані відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01 червня 2011 року № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги».


   На балансі підприємства знаходиться 794 сміттєвих контейнерів (але по факту ми обслуговуємо приблизно 1000 сміттєвих контейнерів), котрі були придбані у 2010-2013 роках – 302 контейнера, 2014 році – 84 контейнера, 2015 році – 9 контейнерів, 2016 році – 179 контейнерів, 2017 році – 220 контейнерів. Дані сміттєві контейнери були придбані міською, селищною та сільськими радами за рахунок бюджетних коштів, так як в тариф з вивезення побутових відходів не закладено придбання контейнерів.
   Контейнери для збору ТПВ, які були придбані у період 2013-2014 років міською, селищною та сільської радою, потребують заміни у зв’язку з тим, що строк експлуатації контейнерів вийшов (строк експлуатації контейнерів становить 3-5 років).
У 2016-2017 роках контейнери для збору ТПВ були придбані такими сільськими радами, які в цей період визначили КП «Зміїв-сервіс» виконавцями послуг з вивезення побутових відходів. 
   Загалом, планово щорічно міській, селищній та сільській ради необхідно оновлювати контейнери для збору ТПВ, шляхом придбання нових приблизно в кількості 175-200 шт. 


   Також хочемо зазначити, що за рахунок обласних бюджетних коштів у 2017 році було придбано спеціалізовану техніку для збору ТПВ, а саме 2 сміттєвоза марки МАЗ та екскаватор-навантажувач марки JCB. 
   Спеціалізована техніка Комунального підприємства «Зміїв-сервіс» обладнана GPS моніторингом, що дає змогу оптимізувати маршрути та заощаджувати пальне. 


    Протягом 2016-2017 року за адресою Покровська, 24 коштами підприємства та силами трудового колективу було проведено капітальний ремонт адміністративної будівлі, що дало змогу оптимізувати роботу підприємства за рахунок об’єднання відділів в одній будівлі. Територія була обладнана відеоспостереженям, що дано змогу забезпечити збереження майна. 
    В 2018 ріці планується ремонт побутових приміщень, які знаходяться за юридичною адресою підприємства (м.Зміїв, вул.Покровська, 24), а саме ремонт душової, кімнати для споживання їжі та кімнати диспетчерської служби.
    Особливу увагу буде приділено проектуванню та будівництву сміттєпереробної станції, яка буде розташована на території нині діючого полігону для збору ТПВ. 
    Відповідно до законодавства та у встановленому чинним законодавством порядок КП «Зміїв-сервіс» виконувало та виконує свої зобов’язання з вивезення побутових відходів. Саме тому рекомендуємо споживачам своєчасно сплачувати кошти за надані підприємством послуги, з метою уникнення виникнення заборгованості та подальшого надання послуги на території рад.


    Свої скарги та пропозиції щодо покращення якості надання послуг з вивезення ТПВ просимо висловлювати за телефоном: 3-19-93 або з мобільного: 050-400-12-94; 066-797-57-71.